SMF  Mermer Tezgah ve Banko Uygulama Hizmetleri

Doğal taş  olarak kullanılan emprador dark her alanda kullanılmaktadır. Emprador  ile son derece dekoratif ve güzel görünüme sahip mutfak tezgahı ve banko,döşeme,denizlik çalışmaları yapabilmekteyiz. Fiyat olarak orta seviyededir. Bu malzeme günümüzde en çok tercih edilen doğal taşlardan bir tanesidir.

Mutfak tezgahı ve ada tezgahı için gerekli olan malzeme seçimini empradordark olarak seçebilirsiniz veya fabrikamıza gelerek yerinde örnekleri görebilirsiniz.

Diğer mutfak tezgahı montajı ve tasarım işlerinde uygulanan prosedür burada da aynen uygulanmaktadır. Projenin uygulanacağı alanda gerekli ölçümler yapılır, müşteri ile tasarım yapısı ve şeklin son hali belirlenir. Gerekli ek dekoratif yapılar için son görüşler alındıktan sonra malzeme kesim ve dizayn işlemleri bitirilir. Bu aşamadan sonra büyük bir ustalıkla montaj işlemleri yapılarak ürünün teslimi gerçekleştirilir.

empradordark mutfak tezgahları ile ilgili kampanyalar, indirimler, fiyat bilgileri ve diğer merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

                                                       BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

                                                        İLETİŞİM : +90 507 708 68 51
 
                                                         İLETİŞİM : 0312 396 03 62
                                                        E-Posta: info@smfmermer.com